Desatero výživy dětí

Jak má vypadat zdravá výživa dítěte? Co všechno má obsahovat? A jak nastavit zdravý životní styl vašeho dítěte, tak, aby byl komplexní a nic mu nechybělo? Dozvíte se v 10 jednoduchých krocích!

}

Odhalte tajemství dětské výživy v 10 jednoduchých a přehledných krocích.

Desatero výživy dětí

Každý rodič přemýšlí, zda svému dítěti či dětem dopřává vše, co potřebuje pro správný růst a vývoj. Chci každému rodiči poskytnout maximum informací ke správné výživě dětí. Proto jsem pro vás připravila videolekci a k tomu přehledný checklist ZDARMA!

Videolekce zdarma: odborně vedená videolekce vám přiblíží deset důležitých zásad výživy pro vaše dítě z pohledu výživové poradkyně. Budete mít jedinečnou příležitost získat cenné rady, které vám pomohou lépe porozumět potřebám vašeho malého jedlíka.

Checklist zdarma: k tomu získáváte praktický přehledný checklist, který vám usnadní plánování a monitorování stravy vašeho dítěte. S tímto nástrojem budete mít jistotu, že vaše dítě dostává vše, co potřebuje pro zdravý vývoj.

Videolekce + checklist

zcela zdarma

Odhalte tajemství dětské výživy v 10 jednoduchých a přehledných krocích.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost zlepšit výživu vašeho dítěte. Stačí vyplnit své kontaktní údaje a získáte okamžitý přístup k našim videolekcím a checklistu. Společně můžeme zajistit, aby vaše dítě mělo nejlepší možný start do zdravého života. Vyplňte e-mailovou adresu se ještě dnes!

Kdo je autorkou e-booku?

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Výživová specialistka, lektorka kurzů výživy a nutriční koučka. Má za sebou 13 let praxe vedení klientů ke zdravému životnímu stylu, redukce hmotnosti a zlepšení některých civilizačních onemocnění způsobených nevhodnými stravovacími návyky. Je zakladatelkou Institutu pro vzdělávání nejen výživových poradců.

Desatero výživy dětí

Chci videolekci s checklistem zdarma