Mám tu pro vás skvělou nabídku

Odhalte fascinující svět mikrobiomu a jeho klíčovou roli pro zdraví a vývoj vašeho dítěte s naším novým e-bookem

Cítíte se někdy ztracení v labyrintu informací o zdraví a vývoji vašeho dítěte? Chybí vám průvodce, který by vám pomohl pochopit, co je pro vaše dítě opravdu důležité?

mikrobiom u dětí

Představuji vám e-bookMikrobiom u dětí: Klíč k zdravému růstu a vývoji.“

Tento průvodce vás provede fascinujícím světem mikrobiomu a ukáže vám, jak může ovlivnit zdraví a budoucnost vašeho dítěte.

Ať už se chystáte na příchod prvního dítěte, nebo máte doma už rostoucí ratolesti, nikdy není pozdě začít se zajímat o mikrobiom.

Toto téma je stále ještě poměrně neprozkoumané, ale v následujících letech se o něm bude hovořit více a více.

Speciální cena

jen 449 Kč

Pojďme společně prozkoumat toto úchvatma a naučit se, jakpe pečovat o zdraví našich dětí.

Tento e-book vám poskytne ucelený pohled na jedno z nejdůležitějších témat v oblasti dětského zdraví a vývoje – mikrobiom. Doufáme, že vás bude inspirativním průvodcem a pomůže vám lépe porozumět a pečovat o mikrobiom vašich dětí. Připravte se na objevování této mikroskopické říše a to, jakým způsobem ovlivňuje jejich makroskopický svět.

Reference

Kdo je autorkou e-booku?

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Výživová specialistka, lektorka kurzů výživy a nutriční koučka. Má za sebou 13 let praxe vedení klientů ke zdravému životnímu stylu, redukce hmotnosti a zlepšení některých civilizačních onemocnění způsobených nevhodnými stravovacími návyky. Je zakladatelkou Institutu pro vzdělávání nejen výživových poradců.

Objednávka e-booku

mikrobiom u dětí