Zeptám se

Byla bysteekvapená, kdybych vám prozradila, jak snadno můžete změnit zdraví vašeho dítěte jen tím, co mu dáváte k jídlu?

Odhalte 20 nejčastějších mýtů o výživě dětí, které mohou ovlivnit jejich zdraví a budoucnost. Přečtěte si tento e-book a dozvíte se, jak můžete vytvořit zdravé stravovací návyky, které budou mít vliv na celoživot zdraví vašeho dítěte.

Mýty ve výživě dětí

Pro rodiče, kteří chtějí vědět pravdu o tom, čím skutečně krmí své děti. Připravte se na odkrývání hluboko zakořeněných mýtů!

Osvětlíme mýty o dětské výživě, které léta zastiňovaly pravdu a zkreslovaly naši představu o zdravé stravě pro děti.

Získejte přehled o tom, jaké potraviny jsou pro děti skutečně vhodné a kterým by se měly vyhnout.

Odhalte tajemství správné výživy a poskytněte svým dětem to nejlepší.

Speciální cena

jen 249 Kč

Tento e-book vyvrací 20 nejčastějších mýtů o dětské výživě.

Znáte ten pocit, když jste večer uklidila kuchyň, děti jsou konečně v posteli a vy si můžete sednout s hrnkem čaje a knihou?

A pak si vzpomenete, že ráno musíte připravit svačinu do školy a začnete přemýšlet, co byste mohla dát dítěti k jídlu, co je zdravé a zároveň mu to bude chutnat?

Víte, že stravovací návyky, které budujete u svých dětí nyní, mohou ovlivnit jejich zdraví po celý život. Ale jak můžete vědět, co je pro ně nejlepší, když je na internetu tolik protichůdných informací?

Sledujete rady odborníků, ale pak se objeví nový článek, který tvrdí něco úplně opačného. Je to frustrující a může vás to vést k tomu, abyste si řekla: „Zkouším to tady dělat co nejlépe, ale nikdy nebudu vědět, jestli to dělám správně.“

Chápu vás, protože jsem byla na stejném místě.

Ale našla jsem způsob, jak to zvládnout.

A pokud mi dáte pár minut svého času, ráda se s vámi o to podělím.

Reference

Kdo je autorkou e-booku?

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Výživová specialistka, lektorka kurzů výživy a nutriční koučka. Má za sebou 13 let praxe vedení klientů ke zdravému životnímu stylu, redukce hmotnosti a zlepšení některých civilizačních onemocnění způsobených nevhodnými stravovacími návyky. Je zakladatelkou Institutu pro vzdělávání nejen výživových poradců.

Objednávka e-booku