Studium výživy

 

Přidejte se na naše rekvalifikační vzdělávací programy s možností zkoušky profesní kvalifikace nebo nástavbové kurzy na specializované téma

Healthcoach

Profesní kvalifikace

Nadstavbové kurzy

Proč si vybrat zrovna u nás?

Za vznikem Institutu výživových poradců stojí
Ing. Pavla Pešková Gazdíková.

100% online

Flexibilita: Můžete se učit v pohodlí svého domova nebo dokonce na cestách.

Přístupnost: Náš kurz je otevřený pro všechny, bez ohledu na vaše geografické umístění. Nemusíte se starat o dojíždění nebo ubytování na místě výuky. Stačí mít přístup k internetu a můžete začít!

Záznamy a zdroje: Všechny materiály a záznamy z výuky jsou k dispozici online, což Vám umožňuje je studovat až do doby, kdy se cítíte nejlépe, a mít je k dispozici i po absolvování kurzu pro další opakování.

Ušetření času a financí: Absolvováním kurzu plně online se vyhnete časovému a finančnímu výdaji spojenému s dojížděním na místo výuky nebo ubytováním. Můžete si také ušetřit náklady na jízdné, parkování a další výdaje spojené s tradičním vzděláváním.

Rekvalifikační

Odbornost a zkušenost: Naše rekvalifikační kurzy jsou vedeny odborníky s dlouholetou praxí v daném oboru. Získáte tak aktuální a relevantní informace, které vám pomohou se připravit na novou kariéru.

Intenzita: Získáte potřebné znalosti efektivně a rychle v rámci našich skriptů a podkladů.

Certifikace: Absolvováním našeho rekvalifikačního kurzu získáte oficiální certifikát, který potvrdí vaše odborné schopnosti. Tím si můžete zlepšit své šance na trhu práce, nebo při budování nabídky vlastních služeb.

Akreditovaný

Naše kurzy jsou akreditované renomovanými organizacemi, což zaručuje jejich kvalitu a uznání na trhu práce. Získáte oficiální certifikát, který může být uznán v různých zemích a otevře vám dveře k novým profesním příležitostem.

Moje hodnotenie 10 z 10

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Včera sme ukončili školiacu časť kurzu výživého poradcu s Pavla Gazdíková. Dávam tomu moje hodnotenie 10 z 10. Ďakujem, že som mohol byť od 12.2.2021 súčasťou tohto kurzu. Ešte dokončiť záverečnú prácu a spraviť štátnu skúšku.

Avatar for Ján, 55 let, podnikatel
Ján, 55 let, podnikatel

Kurz byl super, jsem maximálně spokojená

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Tak poslední den kurzu výživového poradce je za mnou. Teď už „jenom“ závěrečnou práci a státní zkoušku. Kurz u paní Pavla Gazdíková byl super, jsem maximálně spokojená. A hlavně vidím ty chyby ve stravování u sebe. Napravuji, co se dá, a hodně si to užívám. Zkouším nové recepty, chutě a rozhodně mě to baví. A cítím se mnohem líp ve svém vlastním těle.

Avatar for Jitka, 39 let, lektorka angličtiny
Jitka, 39 let, lektorka angličtiny

Chci poděkovat za tuto úžasnou zkušenost

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Moje osobní challenge započala před dvěma měsíci a byla završena dnešní zkouškou z profesní kvalifikace. Po dobu těchto dvou měsíců jsem tomu dala maximum abych tuto zkoušku zvládla co nejlépe, úrovní maturitni zkoušky, vědomostmi vysoké školy. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a odměnou mi je čest být výživovým poradcem pro různé oblasti. A proč zrovna tato oblast? Protože můžete mít všechno, ale pokud nemáte zdraví, nemáte nic. Chci poděkovat zejména naší vyjímečné lektorce Pavla Gazdíková a doktorce Němcové za tuto úžasnou zkušenost a možnost být součástí, všem účastníkům zájezdu, úžasná parta lidí.

Avatar for Barbora, 40 let, výživová poradkyně
Barbora, 40 let, výživová poradkyně