Chcete zdravé dítě?

Jak zajistit, aby vaše dítě dostávalo vše, co potřebuje pro zdravý růst a vývoj? Tajemství je v mikronutrientech!

Jen 149 Kč

 

Jak může správné množství vitamínů a minerálů zajistit optimální vývoj vašeho potomka? Napovíme vám, jaké tajemství se skrývá v jídelčku pro zdravé dětství.

Mikronutrienty (vitaminy a minerální l) ve výživě dítěte

Víte, jak důležitá je správná výživa pro růst a vývoj vašeho dítěte? Jste si jisti, že vaše dítě dostává všechny potřeb vitamíny a minerálnítky?

Pokudte na tyto otázky jakékoli pochybnosti, jste na správném místě.

Tento průvodce je nabitý důležitými informacemi o tom, jaké vitamíny a minerální látky jsou pro vaše dítě klíčové a jak je začlenit do jeho jídelníčku tak, aby se z něj vyklubal zdravý a šťastný člověk.

Zjistíte, co je pro vývoj dětí skutečně důležité a jak se vyhnout chybám, které by mohly mít nepříznivý dopad na jejich zdraví.

Odhalte tajemství zdravé výživy a naučte vaše dítě milovat ovoce, zeleninu a celozrnné pečivo. S naší metodou to bude hračka!

Máte pocit, že jste v labyrintu informací o výživě vašeho dítěte a hledáte cestu ven? Chápeme vaši úzkost. Vždyť každý rodič chce pro své dítě to nejlepší. Ale jak se vyznat v tom, co je pro jeho zdraví skutečně klíčové? Jaké vitamíny a minerály jsou nezbytné pro jeho růst a vývoj a jak je začlenit do jeho stravy?

Máme pro vás dobrou zprávu! V našem e-booku najdete vše, co potřebujete vědět o výživě dítěte a jak mu zajistit optimálníísun všech klíčových živin.

Připravte se na cestu, na konci které vaše dítě dosáhne svého plho potenciálu a vy budete mít jistotu, že jste udělali maximum pro jeho zdraví.

Kdo je autorkou e-booku?

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Výživová specialistka, lektorka kurzů výživy a nutriční koučka. Má za sebou 13 let praxe vedení klientů ke zdravému životnímu stylu, redukce hmotnosti a zlepšení některých civilizačních onemocnění způsobených nevhodnými stravovacími návyky. Je zakladatelkou Institutu pro vzdělávání nejen výživových poradců.

Mikronutrienty (vitaminy a minerální l) ve výživě dítěte

Koupit e-book za 149 Kč