O vzdělání říkají

Moje hodnotenie 10 z 10

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Včera sme ukončili školiacu časť kurzu výživého poradcu s Pavla Gazdíková. Dávam tomu moje hodnotenie 10 z 10. Ďakujem, že som mohol byť od 12.2.2021 súčasťou tohto kurzu. Ešte dokončiť záverečnú prácu a spraviť štátnu skúšku.

Avatar for Ján, 55 let, podnikatel
Ján, 55 let, podnikatel

Kurz byl super, jsem maximálně spokojená

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Tak poslední den kurzu výživového poradce je za mnou. Teď už „jenom“ závěrečnou práci a státní zkoušku. Kurz u paní Pavla Gazdíková byl super, jsem maximálně spokojená. A hlavně vidím ty chyby ve stravování u sebe. Napravuji, co se dá, a hodně si to užívám. Zkouším nové recepty, chutě a rozhodně mě to baví. A cítím se mnohem líp ve svém vlastním těle.

Avatar for Jitka, 39 let, lektorka angličtiny
Jitka, 39 let, lektorka angličtiny

Chci poděkovat za tuto úžasnou zkušenost

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Moje osobní challenge započala před dvěma měsíci a byla završena dnešní zkouškou z profesní kvalifikace. Po dobu těchto dvou měsíců jsem tomu dala maximum abych tuto zkoušku zvládla co nejlépe, úrovní maturitni zkoušky, vědomostmi vysoké školy. Vystoupila jsem ze své komfortní zóny a odměnou mi je čest být výživovým poradcem pro různé oblasti. A proč zrovna tato oblast? Protože můžete mít všechno, ale pokud nemáte zdraví, nemáte nic. Chci poděkovat zejména naší vyjímečné lektorce Pavla Gazdíková a doktorce Němcové za tuto úžasnou zkušenost a možnost být součástí, všem účastníkům zájezdu, úžasná parta lidí.

Avatar for Barbora, 40 let, výživová poradkyně
Barbora, 40 let, výživová poradkyně

Bylo to skvělé

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Děkuji strašně moc za tu nejlepší přípravu na státní zkoušku výživového poradce. Bylo to skvělé. Mohu jedině doporučit. Paní Pavla Gazdíková je velká profesionálka,která maximálně rozumí tomu co dělá.Bylo to skvělé. Obě dvě dámy v komisi. Dlouho jsem nezažila tak pozitivní atmosféru. Jedině doporučuji. A hlavně se těším na další spolupráci. Děkuji moooooc.

Avatar for Zuzana, 31 let, výživová poradkyně
Zuzana, 31 let, výživová poradkyně

Důkladná profesionální příprava

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Moc děkuji paní Gazdíkové za velmi důkladnou a profesionální přípravu ke zkoušce na profesní kvalifikaci Výživový poradce. Paní Gazdíková je úžasná mentorka, milá, ráda Vám poradí pokud Vám není něco jasné a odpovídá ihned. Zkouška proběhla v příjemné přátelské atmosféře skládající se z písemné, praktické a ústní části. Díky skvělé přípravě mě nic nezaskočilo a zkoušku jsem zvládala. Pokud zvažujete si udělat profesní kvalifikaci na výživového poradce, určitě doporučuji zvolit kurz paní Gazdíkové a nebudete litovat. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další spolupráci.

Avatar for Lenka, 34 let, výživová poradkyně
Lenka, 34 let, výživová poradkyně

Pořádně jsem nevěděla co čekat

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Na chvilku se vrátím o 2 týdny zpátky. To jsem totiž dokončila kurz výživového poradce. Popravdě, když jsem do kurzu šla, pořádně jsem nevěděla co od něho čekat a hlavně jsem si nedovedla představit co všechno musí takový poradce ovládat. Jen mě to k němu prostě táhlo. Na podzim Pavla Pešková Gazdíková, kterou jsem už znala z dřívějška přes zdravou výživu, otevřela poslední kurz výživových poradců pro rok 2021. Tak jsem si řekla, že pokud chci tenhle kurz absolvovat je teď ten nejlepší čas, než se narodí 2.mimi . Přiznávám, že studium pro mě nebylo úplně jednoduché, ale za všechny znalosti a dovednosti, které jsem tu získala, to určitě stálo. Jsem ráda za rozhodnutí do kurzu jít. I když ještě vlastně nevím, kam mě nakonec vítr zavane a do jaké míry dál využiju všechno, co jsem se tu naučila… Znalostí si z kurzu odnesete opravdu hodně. Ještě aby ne, když tu jsou 2 možnosti jeho zakončení. Buď certifikátem po odevzdání závěrečné práce, nebo pak dál i státní zkouškou, což je už jaksi vyšší level… No já si řekla, když už, tak bych to ráda měla komplet. A tímto tu vlastně chci zpětně poděkovat Pavle, jak za celý kurz , tak hlavně za její trpělivost při výuce a přípravě na obě zkoušky. Na státní zkoušku je potřeba se dostavit osobně a málem jsem ji nestihla před porodem, kvůli vládním opatřením jinak ale celý kurz proběhl online a takhle mi to vyhovovalo.

Avatar for Alena, 36 let, na mateřské dovolené
Alena, 36 let, na mateřské dovolené

Vzdělávací program hodnotím velice kladně

Rated 0 out of 5
29 dubna, 2023

Vzdělávací program hodnotím velice kladně, překonal moje očekávání.

Díky kurzu jsem se naučil jak teorii, tak praxi. Naučil jsem se, jak analyzovat jídelníčky. Analyzoval jsem jak svůj aktuální jídelníček, tak jídelníčky svých přátel. Aktuálně mám za sebou již 4 analýzy. Díky tomu se mi potvrdila i teoretická část tohoto kurzu. Například, že lidé jedí málo vlákniny nebo že většina lidí jí většinu jídla odpoledne a večer, přestože by to mělo být naopak. Vzdělávací program byl hodně komplexní a díky tomu jsem pochopil celý kontext výživy v životě. Díky vzdělávacímu programu Výživový poradce nyní sestavuji svůj nový jídelníček kde snáz dosáhnu cílů, které mám. A věřím, že mi to pomůže zlepšit život ve všech oblastech. Na závěr bych chtěl dát jedno doporučení: investujte do vzdělání v oblasti výživy, ušetříte tím čas i peníze. Čas, který strávíte u doktorů, v nemoci. A času který budete chtít mít ve stáří, ale prodloužit si ho můžete jen dnes. A ušetříte peníze které vyhodíte za nekvalitní jídlo a následně kvůli tomu i za léky, za léčbu atd. Život máte jen jeden a tento výživový program může pomoc Vám i lidem ve Vašem okolí.

Avatar for Michal, 32 let, obchodní zástupce
Michal, 32 let, obchodní zástupce

Perfektní příprava!

Rated 0 out of 5
25 března, 2023

Certifikát a osvědčení výživového poradce aneb pomyslný klíč k seberealizaci v oboru který mě už dost dlouho zajímal do hloubky a to téma výživy. Skrze spousty experimentů, které občas dopadly lépe, občas hůře jsem konečně dostal kompletní spektrum informací. Díky těmto informacím se mi otevřela možnost poskládat jídelníček nejen pro mě, ale i pro další lidi z mého okolí. Za perfektní přípravu patří jedno OBROVSKÉ díky fenomenální lektorce a špičce v oboru Pavle Peškové Gazdíkové.

Avatar for Josef, 22 let, student
Josef, 22 let, student

Ofiko výživová poradkyně!

Rated 0 out of 5
25 března, 2023

Ofiko výživová poradkyně! Vždy si intuitivně vybírám směr, který mě posune o krok dál. Rozhodnout se pro rozšíření znalostí ve výživě s sebou neslo spoustu očekávání a díky mentorce Pavle Peškové Gazdíkové se dokonce podařilo tyto očekávání předčít. Děkuji Pavle za skvělé vedení, mentoring a poskytnutí AKTUÁLNÍCH evidence-based podložených informací z oblasti výživy. Stojím teď sice na špičce ledovce, ale neskutečně se těším, až proniknu do hlubin oceánu výživy a psychologie!

Avatar for Karolína, 24 let, studentka psychologie
Karolína, 24 let, studentka psychologie

Překonal moje očekávání!

Rated 0 out of 5
25 března, 2023

Vzdělávací program hodnotím velice kladně, překonal moje očekávání. Díky kurzu jsem se naučil jak teorii, tak praxi. Naučil jsem se, jak analyzovat jídelníčky. Analyzoval jsem jak svůj aktuální jídelníček, tak jídelníčky svých přátel. Aktuálně mám za sebou již 4 analýzy. Díky tomu se mi potvrdila i teoretická část tohoto kurzu. Například, že lidé jedí málo vlákniny nebo že většina lidí jí většinu jídla odpoledne a večer, přestože by to mělo být naopak. Vzdělávací program byl hodně komplexní a díky tomu jsem pochopil celý kontext výživy v životě. Díky vzdělávacímu programu Výživový poradce nyní sestavuji svůj nový jídelníček kde snáz dosáhnu cílů, které mám. A věřím, že mi to pomůže zlepšit život ve všech oblastech. Na závěr bych chtěl dát jedno doporučení: investujte do vzdělání v oblasti výživy, ušetříte tím čas i peníze. Čas, který strávíte u doktorů, v nemoci. A času který budete chtít mít ve stáří, ale prodloužit si ho můžete jen dnes. A ušetříte peníze které vyhodíte za nekvalitní jídlo a následně kvůli tomu i za léky, za léčbu atd. Život máte jen jeden a tento výživový program může pomoc Vám i lidem ve Vašem okolí.

Avatar for Michal, 32 let, obchodní zástupce
Michal, 32 let, obchodní zástupce