MOTIVAČNÍ SEBEKOUČOVACÍ DIÁŘ

Nekonečný diář, který není omezen termíny či daty a je připraven k okamžitému používání.

 

Tento měsíční sebe-doučovací diář na podporu hubnutí je navržen tak, aby vás motivoval a pomohl vám dosáhnout vašich cílů v oblasti hubnutí. Poskytuje prostor pro záznam denního příjmu kalorií a úrovně aktivity, stanovení týdenních cílů a sledování vašeho pokroku. 

Diář také obsahuje užitečné tipy a inspirativní citáty, které vám pomohou udržet si motivaci po celý měsíc.

Cena

490 Kč

S tímto diářem budete mít k dispozici mocný nástroj, který vám pomůže zajistit, že se budete držet svých cílů v oblasti hubnutí. Můžete jej také použít k měření svých úspěchů a neúspěchů, takže podle toho můžete upravit svůj jídelníček, cvičební rutinu a životní styl. Tento diář je perfektní způsob, jak dosáhnout úspěchu na vaší cestě hubnutí!

CO NAJDETE NA NÁSLEDUJÍCÍCH STRANÁCH:

 • Pochopte, proč vám hubnutí doposud nefungovalo?
 • Tipy, jak si tentokrát udržet motivaci
 • Jak se tentokrát vyhnout sebesabotáži
 • 30 účinných afirmací na hubnutí a zdravý životní styl
 • Denní deník jídla
 • Denní fitness deník
 • Denní příjem vody
 • Deník spánku
 • Denní sledování hmotnosti
 • Denní sledování kroků
 • Denní sledování pocitů a emocí
 • Denní výzvy diáře
 • Týdenní sledování měření
 • Stanovení týdenního cíle
 • Sekce týdenního plánování jídla

Připravte se na transformaci a na objevování nové verze sebe sama!

REFERENCE OD KLIENTŮ:

Díky diáři jsem si více uvědomovala co jím. A podvědomě mě to vedlo k tomu, jíst zdravěji. Vnímám velký přesah, na rozdíl od klasickým hubnoucích a fitness diářů, právě díky sebeoučovacím otázkám, kterých je dost a dovedou člověka k hlubšímu zamyšlení. Diář jsem měla vytištěný na stole, abych k němu měla kdykoli okamžitý přístup. Díky zápisům spánku jsem si i uvědomila, že mám v týdnu tendenci spát méně a o víkendu to dohánět a právě dohánění spánku vedlo i k výkyvům ve stravě a potřebě jezení nezdravých potravin. Díky komplexnímu zapisovaní, jsem našla mnoho spojitostí, které bych si jinak neuvědomila. Během 3 týdnů využívání diáře se mi povedlo shodit 1,3kg, z čehož mám hroznou radost a rozhodně budu s diářem pokračovat.

Patricie Žáková

Od diára som čakala plánovanie a kontrolu/trackovanie jedla/kalórií, cvičenia alebo počtu krokov a počtu hodín spánku. Nečakala som afirmácie, podrobné plánovanie týždňa a spätné reflektovanie týždňa. Sama si v mojom bežnom diári trackujem počet hodín spánku, pohyb, počet kusov ovocia a zeleniny, únavu, náladu, zdravotný problém a užívanie vitamínov, takže toto nebola pre mňa úplná novinka. Pomohlo mi to ale dať si dokopy jedálniček a nejesť náhodne.

Diár ma prekvapil v tom, aký je podrobný. A afirmácie – v dobrom. Možno nie úplne každá na mňa funguje, ale niektoré určite áno. A ešte sa mi páči stránka na osvedčené recepty na konci diára. Je praktické môcť si niekde poznačiť recepty, ktoré dobre fungujú, aby človek na ne nezabudol.

Využila som tlačenú formu a prekážka bola, že som si nezapisovala všetko každý deň, ale potom som „lovila“ v pamäti. To je skôr o sebadisciplíne než o samotnom diári.

Vďaka diáru sa snažím viac kontrolovať hlavne večerné jedenie. Ak aj niečo jem, tak skôr zeleninu alebo celozrný chlebík s vlákninou, a nie sladkosti. A dávam si väčší pozor na počet hodín spánku. To, že trpím nedostatkom spánku, som si uvedomovala už predtým, ale keď som si to napísala na papier, tak som si na to začala dávať väčší pozor. Má to na moje stravovanie väčší vplyv, než kvalita a množstvo jedla, pretože ani predtým som sa neprejedala a nejedla „úplné blbosti“.

A podarilo sa mi schudnúť približne 1 kg, za 2 týždne, takže bez výsledku to nebolo.

Karolina Lehotska

Objednávka diáře

Kdo je autorkou diáře?

Ing. Pavla Pešková Gazdíková

Výživová specialistka, lektorka kurzů výživy a nutriční koučka. Má za sebou 13 let praxe vedení klientů ke zdravému životnímu stylu, redukce hmotnosti a zlepšení některých civilizačních onemocnění způsobených nevhodnými stravovacími návyky. Je zakladatelkou Institutu pro vzdělávání nejen výživových poradců.

Vede transformační programy pro ženy 30+ a 50+.
E-book a transformační diář vznikly na základě těchto programů.